15.03.2018 r., g.17.00

Warsztaty technik tkackich sPLOTY

Wszystkich pragnących doskonalić swój warsztat tkacki, bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą tradycyjną techniką, Dział Edukacji CMWŁ zaprasza do sali warsztatowej, gdzie raz w miesiącu, na czwartkowych warsztatach od godz. 17.00 do 19.00 dorośli uczestnicy przy użyciu wełnianego wątku, na lnianej osnowie będą tworzyć dwustronne tkaniny dekoracyjne.

Zajęcia prowadzi Danuta Lorent-Więckowska, kustosz w Dziale Edukacji Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

V Łódzkie Senioralia

Serdecznie zapraszamy Seniorów do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym Muzeum podczas V Łódzkich Senioraliów.

Łódź Design Festival

W ramach Łódź Design Festival w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zostanie zaprezentowana wystawa „Ekspedycja’ 88”

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

ODKRYWCY. Ekspedycja ‘88

Uczestnicy warsztatów poznają tajemnice codzienności roku 1988 wraz z Dorotą i Andrzejem – bohaterami wystawy Ekspedycja ‘88.