Warsztaty "Cotton art" - Miękka biżuteria

23.04.2017 r., g.12.00

Na warsztatach udowodnimy, że nie trzeba być jubilerem, ani posiadać złota, srebra czy platyny, aby stworzyć unikatową biżuterię. Do Waszej dyspozycji oddamy różnorodne materiały: wstążki, guziki, druty, filc, tkaniny, sznurki i nici.
My nie będziemy ingerować w proces twórczy, a Wy dacie się ponieść wyobraźni. Jaki wynik przyniesie to równanie? Z pewnością zaskakujący! Zapraszamy na warsztaty tworzenia miękkiej biżuterii.

Koszt: 14 zł od osoby, liczba miejsc jest ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja.

tel.: (42) 684 61 15, e-mail: edukacja@cmwl.pl

Prowadzenie: Danuta Lorent-Więckowska

Wernisaż wystawy „Trwałość tkaniny. Miękkie medium w pracach Ewy Marii Poradowskiej-Werszler”

O Profesor Ewie Marii Poradowskiej-Werszler pisano, że „w polskim życiu artystycznym jest instytucją – wielką, jedyną i chyba z nikim nieporównywalną”.

Warsztat "Sen na JAWIE"

Czy próbowaliście malować przy zgaszonym świetle lub z zamkniętymi oczami?

Wernisaż wystawy "Sprusiak, jakiego nie znamy"

Tadeusz Sprusiak znany jest z twórczości malarskiej. Jednak mało kto wie, że zajmował się również designem...