Warsztaty "Cotton art" - Miękka biżuteria

23.04.2017 r., g.12.00

Na warsztatach udowodnimy, że nie trzeba być jubilerem, ani posiadać złota, srebra czy platyny, aby stworzyć unikatową biżuterię. Do Waszej dyspozycji oddamy różnorodne materiały: wstążki, guziki, druty, filc, tkaniny, sznurki i nici.
My nie będziemy ingerować w proces twórczy, a Wy dacie się ponieść wyobraźni. Jaki wynik przyniesie to równanie? Z pewnością zaskakujący! Zapraszamy na warsztaty tworzenia miękkiej biżuterii.

Koszt: 14 zł od osoby, liczba miejsc jest ograniczona, konieczna wcześniejsza rezerwacja.

tel.: (42) 684 61 15, e-mail: edukacja@cmwl.pl

Prowadzenie: Danuta Lorent-Więckowska

Warsztat "Stwórz ten wątek"

Opowiadacie niestworzone historie? Słowo WĄTEK niezaprzeczalnie kojarzy Wam się z filmem, a nie układem nitek biegnącym w poprzek tkaniny?

Warsztat Cotton art

Tkanina bawełniana, garnek do rozpuszczenia kilku plastrów pszczelego wosku, jeden tjanting, szczypta barwników, dużo starych gazet, kilka różnej grubości pędzli do nakładania.

Wernisaż wystawy "Bunt materii"

Historia rewolucji tkaniny artystycznej, która zaczęła się w Polsce.

Międzynarodowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych

Są bawełniane, kolorowe, miękkie i niezwykle potrzebne noworodkom.

Oprowadzanie po wystawie „Czar Jawy – batik. Tradycyjne tkaniny indonezyjskie”

O sposobie tworzenia, historii i znaczeniu batiku będzie można się dowiedzieć podczas oprowadzania kuratorskiego.