7.10.2018, godz. 11.00

TRZYMAJ FASON. WARSZTAT RODZINNY

Warsztat inspirowany wystawą „Jerzy Antkowiak. Moda Polska”.

Nie mam w co się ubrać! Brzmi znajomo?

A czy próbowaliście założyć na siebie cokolwiek? Jeśli nie, to stworzymy Wam do tego niepowtarzalną okazję. Sprawdzimy, czy kurtka z folii bąbelkowej faktycznie ochroni nas przed deszczem, czy spódnica z gazet to idealne rozwiązanie na nudę, a t-shirt z tektury jest wygodny. Będziemy ciąć, upinać, gnieść, a nade wszystko projektować.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilety: normalny 12 zł, ulgowy 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno-ruchowym adresowany do dzieci w wieku 1+ wraz z opiekunami.

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

sPLOTY. Otwarte działania warsztatowe

Popołudniowe spotkania twórcze dla młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów.

SZORSTKIE, MIĘKKIE, GŁADKIE. WARSZTAT RODZINNY

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Moda i sztuka lat 20. i 30. XX wieku, czyli nie tylko déco

Styl art déco, z francuskiego art décoratif, czyli sztuka dekoracyjna, przypadł na niezwykle ciekawy okres lat 20. i 30. XX wieku.