16.06.2018 r., g. 12.30

Roślirzęta i nibyryby

Warsztaty dla dzieci od lat 5

Co to jest abstrakcja? Czy ma coś wspólnego z wyobraźnią i czy wyobrażać sobie, to to samo co fantazjować? Co takiego łączy abstrakcję, wyobraźnię i fantazję z twórczością Magdaleny Abakanowicz? Warsztat zaczniemy od podziwiania i rozmawiania, następnie przejdziemy do wymyślania i działania. Dowiemy się w jaki sposób o abstrakcji mówić i jak ją w ogóle zrobić!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Urodziny Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa

Zapraszamy do świętowania 595. Urodzin Łodzi

GMF TOP 10 - Tangata Quintet

Specyficzny styl kompozytorski Piazzolli, tzw. tango nuevo był w dużej mierze kreowany przez zespół samego kompozytora – Quinteto Nuevo Tango.

Warsztat „EPI, MEZO, KATA, czyli budowanie świata"

Jakie procesy zachodzą we wnętrzu Ziemi? Czy ich efekty widzimy na jej powierzchni?

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

GMF TOP 10 - Waglewski & Pospieszalski

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego.