18.12.2018, godz. 11.00

RAZ, DWA, TRZY do muzeum idziesz Ty! Warsztaty rodzinny dla dzieci 1+

Śniegowo

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno-ruchowym adresowany do dzieci w wieku 1+ wraz z opiekunami.

Obejrzymy wystawę lub jej fragment. Zainspirujemy się dziełem, artystą, ideą, a potem aktywnie wejdziemy w świat różnych kształtów, kolorów i faktur. Nie zabraknie też możliwości, by wasze maluchy dały upust rozpierającej je energii! Nasze zajęcia to świetna okazja do wspólnej zabawy, postawienia pierwszych kroków na gruncie sztuki oraz nauki kreatywnego podejścia do otaczającego nas świata! To również doskonała sposobność do umocnienia pozytywnych więzi między rodzicem i dzieckiem oraz integracji waszych pociech z rówieśnikami.

Mamy do dyspozycji salę warsztatową i przewijak. Przygotujcie dodatkowe ubranie dla swojego malucha – będziemy się brudzić!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.). Maksymalna liczba osób: 10

Budynek C, III piętro, sala warsztatowa (wejście przez Budynek D)

Bilet normalny: 12 zł

MAMY wenę. Warsztat dla mam