27.11.2018, godz. 11.00

RAZ, DWA, TRZY do muzeum idziesz Ty! Warsztaty rodzinne dla dzieci 1+

Zapachowo  PREMIERA

Warsztaty rodzinne dla dzieci 1+

Obejrzymy wystawę lub jej fragment. Zainspirujemy się dziełem, artystą, ideą, a potem aktywnie wejdziemy w świat różnych kształtów, kolorów i faktur. Nie zabraknie też możliwości, by Wasze maluchy dały upust rozpierającej je energii!

Nasze zajęcia to świetna okazja do wspólnej zabawy, stawiania pierwszych kroków na gruncie sztuki oraz nauki kreatywnego podejścia do otaczającego świata! To również doskonała możliwość umacniania pozytywnych więzi między rodzicem i dzieckiem, a także szansa by Wasza pociecha spotkały swoich rówieśników!

Mamy do dyspozycji salę warsztatową i przewijak. Przygotujcie dodatkowe ubranie dla swojego malucha - będziemy się brudzić!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.). Maksymalna liczba osób – 10.

GDZIE JEST ECHO. SPACER W POSZUKIWANIU UKRYTYCH DŹWIĘKÓW MIASTA ŁODZI

Wraz z Rafałem Kołackim wyruszymy na spacer po Łodzi, podczas którego spróbujemy odnaleźć dźwiękowe – ale nie tylko – przejawy sztuki.

GDZIE JEST ECHO. SPACER W POSZUKIWANIU UKRYTYCH DŹWIĘKÓW MIASTA ŁODZI

RAZ, DWA, TRZY do muzeum idziesz Ty! Warsztaty rodzinne dla dzieci 1+

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno-ruchowym adresowany do najmłodszych dzieci wraz z opiekunami, którzy chcą RAZEM kreatywnie spędzić godzinę w naszym Muzeum.

Łódzkie Wątki. Wykład dr hab. Artura Zaguły

Dr hab. Artur Zaguła z Politechniki Łódzkiej opowie, w jaki sposób powstają miasta i jak urbanistyka wpływa na życie mieszkańców miast.

MAMY wenę – warsztat dla mam

Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko! Dobra zabawa gwarantowana!