21.11.2018, godz. 11.00

MAMY wenę – warsztat dla mam

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości. Swoje uczucia okazują na różne sposoby – całują i przytulają, śpiewają piosenki i szepczą czułe słówka. Chcą też zapewnić maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju.

Jasne! W sklepach są wszystkie gotowe produkty dla najmłodszych – grzechotki, książeczki, przytulanki. Jak wspaniale i cudownie byłoby jednak otoczyć swoje maleństwo własnoręcznie wykonanymi akcesoriami! Dla Was – Mam, byłaby to kolejna możliwość pokazania swojemu dziecku, jak bardzo jest dla Was ważne, a później niezwykła pamiątka dla Waszych pociech!

Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko! Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy w trzecią środę każdego miesiąca o godzinie 11. Zajęcia trwają 2h

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł

GDZIE JEST ECHO. SPACER W POSZUKIWANIU UKRYTYCH DŹWIĘKÓW MIASTA ŁODZI

Wraz z Rafałem Kołackim wyruszymy na spacer po Łodzi, podczas którego spróbujemy odnaleźć dźwiękowe – ale nie tylko – przejawy sztuki.

GDZIE JEST ECHO. SPACER W POSZUKIWANIU UKRYTYCH DŹWIĘKÓW MIASTA ŁODZI

RAZ, DWA, TRZY do muzeum idziesz Ty! Warsztaty rodzinne dla dzieci 1+

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno-ruchowym adresowany do najmłodszych dzieci wraz z opiekunami, którzy chcą RAZEM kreatywnie spędzić godzinę w naszym Muzeum.

Łódzkie Wątki. Wykład dr hab. Artura Zaguły

Dr hab. Artur Zaguła z Politechniki Łódzkiej opowie, w jaki sposób powstają miasta i jak urbanistyka wpływa na życie mieszkańców miast.

NIEMAPA ŁÓDŹ. Na tropie sztuki – oprowadzanie kuratorskie po wystawie

Joanna Studzińska będzie przewodniczką po wystawie stworzonej z myślą o dzieciach.