19.09.2018, godz. 11.00

MAMY wenę – warsztat dla mam

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą zapewnić maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju. Jasne, w sklepach są wszystkie gotowe produkty dla najmłodszych: grzechotki, książeczki, przytulanki. Czy jednak nie lepiej byłoby otoczyć swoje maleństwo własnoręcznie wykonanymi akcesoriami? Będziemy szyć designerskie kołderki, plecako-worki i zabawki, a podczas pracy wymienimy się refleksjami i emocjami towarzyszącymi doświadczaniu rodzicielstwa. Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko!

Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy w trzecią środę każdego miesiąca o godzinie 11. Zajęcia trwają 2h

Bilet na warsztaty: normalny 12 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów.

POLÓWKA 2018 – „Amy”, reż. Asif Kapedia

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse.