22.08.2018, godz. 11.00

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości. Swoje uczucia okazują na różne sposoby – całują i przytulają, śpiewają piosenki i szepczą czułe słówka. Chcą też zapewnić maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju.

Jasne! W sklepach są wszystkie gotowe produkty dla najmłodszych – grzechotki, książeczki, przytulanki. Jak wspaniale i cudownie byłoby jednak otoczyć swoje maleństwo własnoręcznie wykonanymi akcesoriami! Dla Was – Mam, byłaby to kolejna możliwość pokazania swojemu dziecku, jak bardzo jest dla Was ważne, a później niezwykła pamiątka dla Waszych pociech!

Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko! Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy w trzecią środę każdego miesiąca o godzinie 11. Zajęcia trwają 2h

Bilet na warsztaty: normalny 12 zł.

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów.

POLÓWKA 2018 – „Amy”, reż. Asif Kapedia

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse.

Roślirzęta i nibyryby. Warsztat dla dzieci

Warsztat inspirowany wystawą „Metamorfizm”