18.04.2018 r., g. 11.00

MAMY wenę – warsztat dla mam

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości. Swoje uczucia okazują na różne sposoby – całują i przytulają, śpiewają piosenki i szepczą czułe słówka. Chcą też zapewnić maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju.

Jasne! W sklepach są wszystkie gotowe produkty dla najmłodszych – grzechotki, książeczki, przytulanki. Jak wspaniale i cudownie byłoby jednak otoczyć swoje maleństwo własnoręcznie wykonanymi akcesoriami! Dla Was – Mam, byłaby to kolejna możliwość pokazania swojemu dziecku, jak bardzo jest dla Was ważne, a później niezwykła pamiątka dla Waszych pociech!

Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko! Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy w trzecią środę każdego miesiąca o godzinie 11. Zajęcia trwają 2h

Bilet na warsztaty: normalny 12 zł

---------------------------------------------

Sponsorem materiałów na warsztatach jest firma Mirafo

Urodziny Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa

Zapraszamy do świętowania 595. Urodzin Łodzi

GMF TOP 10 - Tangata Quintet

Specyficzny styl kompozytorski Piazzolli, tzw. tango nuevo był w dużej mierze kreowany przez zespół samego kompozytora – Quinteto Nuevo Tango.

Warsztat „EPI, MEZO, KATA, czyli budowanie świata"

Jakie procesy zachodzą we wnętrzu Ziemi? Czy ich efekty widzimy na jej powierzchni?

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

GMF TOP 10 - Waglewski & Pospieszalski

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego.