9.09.2018, godz. 11.00

JAKIE TO JEST? Warsztat rodzinny

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Duże – małe, geometryczne – niegeometryczne, wielobarwne – jednobarwne, gładkie – chropowate. Czy jesteśmy w stanie dokładnie określić, jakie jest dzieło sztuki? Czy to, na co patrzymy, jest faktycznie takie, jak nam się wydaje? Na warsztacie „Jakie to jest?” będziemy oglądać przedmioty „wyłączając” jeden z najważniejszych zmysłów – WZROK. Kiedy już wszystkiego się „dopatrzymy”, korzystając z materiałów lekkich jak jedwab i ciężkich jak skała, stworzymy własne dzieło, wedle ściśle określonej instrukcji.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów.

POLÓWKA 2018 – „Amy”, reż. Asif Kapedia

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse.