18.03.2018 r., g. 12.00

Cotton art

Z myślą o dorosłych odbiorcach sztuki przygotowaliśmy program warsztatów artystycznych opartych na wystawach czasowych. Raz w miesiącu zapraszamy do udziału w zajęciach, które aktywizują i rozwijają zainteresowania, a także stwarzają możliwość wymiany doświadczeń.

W sali warsztatowej, gdzie atmosfera sprzyja kreacji, korzystając z pomocy edukatora będziemy dziergać, szyć, splatać i przeplatać, każdorazowo wykorzystując szeroki wachlarz różnorodnych materiałów.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zŁ

V Łódzkie Senioralia

Serdecznie zapraszamy Seniorów do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym Muzeum podczas V Łódzkich Senioraliów.

Łódź Design Festival

W ramach Łódź Design Festival w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zostanie zaprezentowana wystawa „Ekspedycja’ 88”

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

Wszystkich pragnących doskonalić swój warsztat tkacki, bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą tradycyjną techniką,

ODKRYWCY. Ekspedycja ‘88

Uczestnicy warsztatów poznają tajemnice codzienności roku 1988 wraz z Dorotą i Andrzejem – bohaterami wystawy Ekspedycja ‘88.