Warsztat "Wielki ogród"

Mały przydomowy ogródek, park, arboretum, a może ogród botaniczny? Czy to wszystko może znaleźć się w muzeum? Udowodnimy że tak! W końcu nie bez znaczenia jest stwierdzenie, że sztukę się UPRAWIA. Wykorzystując dostępne na sali warsztatowej narzędzia do rysowania – te bardziej i mniej oczywiste, odkryjemy tajemnice wielkiego ogrodu, zainspirowani tkaninami zaprezentowanymi na wystawie „Sprusiak jakiego nie znamy”.

Warsztat przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Data: 9 września, godz. 12.00 i 14.00

10 września, godz. 12.00 i 14.30

Warsztat inspirowany wystawą SPRUSIAK, JAKIEGO NIE ZNAMY

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.)

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł ulgowy: 8 zł

Geyer Music Factory – zmiana w repertuarze

Nastąpiła zmiana w repertuarze 10. edycji GMF. 3 sierpnia koncert piosenek Henryka Warsa zamiast Anny Dereszowskiej wykona Olga Bończyk.

RAZEM TWORZYMY ŚWIAT. WYSTAWA LALEK

21 lalek z Afryki i Ameryki Łacińskiej, wśród nich, te które są opiekunkami domu, rodziny, amuletem chroniącym przed złem. O niektórych mówi się, że mają duszę...